Мамини селски моми,ми то толкова недодялани движения не бях виждала.Дървени телца,едната дърпа на ляво,другата на дясно,а крачетата едно с едно не вървят.Някога в школата на Терзийски,а след това и на Ваня Петрова ни учеха да танцуваме с грация,на пръсти и цялото тяло да играе,глава вдигната и да следи от високо движението на краката и снагата.Народният танц се е изпълнявал от най-напетите моми.Така де ,не ми се сърдете,а поработете върху себе си.Успех!
#2
Guest
, 04.05.13, 14:27 (преди 13 години)
nomer 2 kato taka dobre kritikuva6 izlez i pokaji ti dvijeniqta ot zeleni tikvi semki ne vzimame taka,4e veseli praznici i bez kritiki
#3
Guest
, 05.05.13, 11:28 (преди 13 години)
Ей,ама от бързане да обижда зелената тиква дори не вижда,че то е №2,а аз №1.Няма как да дойда и да ти покажа стъпките,защото съм много далече от ФАРЧЕШ.И да зелената тиква не отбеляза:"Мамини гърбички,колко си им отиват"
Не бъдете анонимен, използвайте акаунта си
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!
Моля, спазвайте добрия тон и не използвайте нецензурни и обидни изрази!